سفارش تبلیغ
صبا ویژن

10 بازی استراتژیک رایگان اندروید در سال 2021

?

10 بازی استراتژیک رایگان اندروید در سال 2021 

?

تصلا – بازی های استراتژیک طرفداران زیادی دارند و جزو محبوب‌ترین ژانرهای بازی محسوب می‌شوند؛ زیرا در این بازی ها هر بازیکن می‌تواند با روش و راهبرد خود بازی کند و ساعت‌ها سرگرم شود. همچنین به دلیل اینکه برخی از این بازی ها تا حدودی فکری هستند و می‌توانند ذهن شما را درگیر و چالش‌های زیاد جذابی را برای شما ایجاد کنند، معمولا گیمرهای زیادی را به خود جذب می‌کنند. در این مطلب قصد داریم 10 مورد از جذاب‌ترین و بهترین بازی های استراتژیک اندروید در سال 2021 را معرفی کنیم؛ از بازی های فکری گرفته تا بازی های جنگی کلاسیک و جنگ‌های تمدن که باید با استراتژی‌های خود با دشمنان‌تان مقابله کنید و بر آن‌ها پیروز شوید.

Void Tyrant

?

در بازی Void Tyrant باید به‌عنوان قهرمانی جسور و بی‌باک کهکشان را از وجود افراد شرور پاک کنید و مکانه‌ای پاک‌سازی‌شده را پاک  و با پرچم‌های سیاه دزدان دریایی علامت‌گذاری کنید.

این بازی در واقع یک بازی ترکیبی کارتی و بازی نقش‌آفرینی است که برای ورود به هرمی هیجان‌انگیز و همچنین ترمیم شی‌ای ارزشمند به نام چشمان کرونوس (Eyes of Chronos) به فضا و به مکانی فراتر از ستاره‌ها سفر کنید؛ اما این سفر آسانی نیست؛ در ابتدای بازی باید شخصیت‌های موردعلاقه خود از میان کلاس‌های قدرتی مختلف و همچنین سیاره موردنظر خود را انتخاب کنید. شما باید با روشی استراتژیک با تمام دشمنان مبارزه کنید؛ شاید در سفر خود متحدان جدیدی را نیز پیدا کنید.

با پیشرفت در بازی و سفر در بخش‌های مختلف از امتیازهای ویژه‌ای مثل حق انتخاب شخصیت جدید، تثبیت قلمرو خود در میان رقبا و دست‌یافتن به سلاح‌های شکست‌ناپذیر و جاودانی بهره‌مند شوید. برای به دست آوردن پول بیشتر نیز باید مأموریت‌های مختلفی را تکمیل کنید یا به مکان‌های بیشتری سفر کنید، البته باید مراقب تله‌ها و دام‌ها هم باشید!

بازی کارتی کمی دشوارتر از مبارزه‌های تن‌به‌تن است و باید با دقت بیشتر و برنامه‌ریزی دقیق‌تری مبارزه کنید. پس از بردن در بازی، فرد برنده باید مشخص کند که می‌خواهد دفاع یا حمله کند. درصورتی‌ که 12 بار پشت سر هم بدون شکست بردید، می‌توانید از قابلیت‌های منحصربه‌فردی مثل تغییر ارزش کارت‌های حریف یا حمله به حریف و سایر موارد برای پیروزی بی چون وچرا استفاده کنید. حتی می‌توانید با دو بازیکن دیگر متحد شوید و آن‌ها نیز کارت‌های خود را روی میز بیندازید.

دانلود Void Tyrant از گوگل پلی استور 

Bounty Hunter space Lizard

?

در بازی Bounty Hunter space Lizard شما به‌عنوان مارمولوکی فضایی بازی می‌کنید و با انفجار بمب‌ها و مبارزه با دشمنان خود به مراحل بالاتر بروید.

زمانی که محیط اطراف خود را تخریب می‌کنید یا دشمنانتان را می‌کشید یا بمب‌ها را منفجر می‌کنید، جایزه‌هایی به شما داده می‌شود که از میان آن‌ها می‌توان به جان اضافه، بمب برای تخریب محیط اطراف و انفجار بمب‌های دیگر و… اشاره کرد. شما برای این بازی که برای افراد بالای 10 مناسب است نیز باید از استراتژی خودتان استفاده کنید.

درصورتی‌که 20 مرحله از بازی را با موفقیت پشت سر گذراندید و توانستید تمام رقبای خود را قلع‌وقمع کنید و خودتان هم هیچ آسیبی ندیدید، سبک بازی تغییر می‌کند و شبیه به بازی شطرنج می‌شود. تمام کردن این بازی لذت خاصی دارد؛ البته ممکن است موفق نشوید به پایان بازی برسید!

دانلود Bounty Hunter space Lizard از گوگل پلی استور

Chessplode

?

بازی Chessplode در حقیقت سبک جدیدی از بازی شطرنج است و اگر علاقه زیادی به بازی های شطرنج ندارید و به نظرتان این بازی ها کمی کسل‌کننده هستند، Chessplode می‌توانند نظر شما را تغییر دهد.

در این بازی نیز باید مانند سایر بازی های شطرنج باید مهره شاه حریف را مات کنید؛ اما تفاوت بازی Chessplode با سایر بازی های شطرنج این است که زمانی که حرکت صحیحی را انجام می‌دهید و یکی از مهره‌های حریف را می‌زنید، تمام مهره‌های موجود در ردیف افقی و عمودی که مهره زده‌ شده در آن قرار داشته است (حتی مهره‌های خود شما)، کاملاً حذف می‌شوند و تنها زمانی مهره‌های شما باقی می‌مانند، که مهره شاه در آن ردیف قرار دارد.

در هر مرحله چالش‌های سختی برای بازیکن ایجاد می‌شود که باید برای پشت سر گذاشتن آن‌ها با تمرکز کامل عمل کند. انجام این بازی به‌صورت چندنفره نیز امکان‌پذیر است و حتی می‌توانید صفحه شطرنج را هر طور که می‌خواهید سفارشی‌سازی کنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فراموش نکنید تعداد حرکت در هر مرحله محدود است و باید با حرکت‌های دقیق و برنامه‌ریزی‌شده مهره‌های‌تان، مهره شاه حریف را کیش ‌و مات کنید. اگر شطرنج‌باز حرفه‌ای نیستید می‌توانید وارد بخش basic شوید تا بازی با مراحل آسان‌تری شما را به چالش بکشد.

 

ادامه مطلب

.
.
.
.
.
(تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

 

نکاتی که قبل از خرید ویدیو پروژکتور باید بدانید

 

انواع مدل میز تلویزیون دیواری ساده و شیک

?